Kurzy pro islámské znásilňovače? To nemyslíte vážně?!

Asi jste slyšeli o zločinu, který se udál v průběhu silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Pro ty, kteří před podobným chováním varovali, to není žádné překvapení. Ovšem to, s čím přichází “vítači” a politici, je naprosto neuvěřitelné…

Než by tito lidé uznali svou chybu, než by přiznali selhání multikulturalismu, tak budou raději zatloukat, zatloukat a zatloukat. Děsivé je, jak se to politicky korektní média snažila ututlávat. Jak si myslela, že něco takového se neprovalí. Na tom je naprosto zřetelně vidět, že novináři, média i sluníčkáři nepoužívají normální kritické myšlení. Ne. Oni naprosto podléhají ideologii multikulturalismu. Jsou to fanatici, stejně tak jako ti islámští. 

Nad realitu nadřazují ideologii, zdravý rozum na ně nepůsobí. Přesně takovým způsobem se kdysi chovali i komunisté. Jsem pořád více zhnusena z řečí typu: ,,Je nám líto obětí teroristického útoku, ale na podobné útoky si musíme zvyknout.” Nejprve mi tato slova připadala jako slova defétistická. Ale pořád mi na tom něco nesedělo. Hlavně ve spojení s multikulturní ideologií. A teď mi to došlo. To jsou slova, jako v 50. letech minulého století: ,,Je nám líto, ale tu Miladu Horákovou musíme popravit. Je to podvratný živel a musíme ji (a klidně i další) obětovat pro vyšší dobro. Na podobné popravy si musíme zvyknout.”

Teď si podle multikutluralistů máme zvykat na obtěžování, znásilňování a okrádání, jaké jsme měli možnost zaznamenat v Kolíně nad Rýnem a dalších městech. No a co, že ty ženy zažily šok? No a co, že zažily naprostou bezmoc. No a co, že budou mí trauma do konce života? Hlavně, že idologie multikulturalismu frčí dál a granty potečou. Dokonce už někteří cyničtí sluníčkáři přišli s tím, že to přece nic neznamená, že i muži v Česku znásilňují…

Co na to říct? Tohle může vypustit z úst jenom naprostý blb nebo člověk, který je prost citů. A to se přitom sluníčka tak ohání láskou a pochopením. Jejich falešná maska se ovšem každým dnem odhaluje více a více. Kdyby tak nepodléhali ideologickému přesvědčení, muselo by jím dojít, že v Česku muži sice znásilňují, ale určitě zde nemáme znásilňovací gangy. To je “specialita” mužů z Afriky a Blízkého Východu. Ani nedochází až k takovým počtům znásilnění. A co je nejdůležitější, naše společnost takové jednání odsuzuje, jelikož ženy nepovažuje za pouhý nástroj k plození.

Co je ale největší bomba, některé státy přišly s tím, že budou pro tyto muže, kteří si myslí, že nezahalená žena je vlastně dě*ka, pořádat kurzy, kde je naučí, jak se mají k ženám chovat. Hahaha, musím se upřimně smát, jestli si někdo myslí, že tohle bude skutečně fungovat. Jedná se pouze o další zastírací manévr, pouze o další oddálení nevyhnutného. A tím je konstatování, že multikulturalismus selhal. Ovšem pravdoláskaři se bojí nahlédnout pravdě do očí. Jaký to paradox. 

Tyto kurzy vychází z toho, že nějakým školením lze člověka převychovat. Ovšem tato myšlenka vychází z naprostého nepochopení lidské přirozenosti a kultury. Kultura, to není jenom jídlo, architektura, hudba. Ústřední myšlenkou multikulturalismu je idea společnosti, kde vedle sebe bezkonfliktně koexistují rozličné odlišné skupiny. Taková představa se ovšem zakládá na neuvěřitelně plytkém pojetí kultury. Skutečná podstata různých kultur ale spočívá v tom, jak nahlíží na přírodu, jak vnímají božské, jaký mají náhled na muže, ženy a jejich role, a jak vnímají důležitost své skupiny v širším schématu existence. Myslíte, že nějakým kurzem převychováte člověka, který celý svůj život považuje ženu za něco jako zvíře? 

Mimochodem, pamatuje si, jak ještě nedávno, všichni ti, co informovali o znásilňování ve Švédsku, Dánsku, Francii a dalších státech, byli označováni jako šiřitelé hoaxů a hysterici? A teď? Teď to již oficiálně přiznávají vlády, teď už oficiálně zavádí kurzy pro imigranty, jak se mají chovat k ženám. Protože docházelo k enormním počtům znásilnění. Co z toho plyne? Plyne z toho, že islám nemá úctu k ženám. Proč je tedy islám na území Evropy tolerován? Tak co, sluníčkáři, bude i nějaká omluva? Sebereflexe?

Jinak tato silvestrovská aféra v Kolíně na Rýnem, je pouze špičkou ledovce.  Již v roce 2004 komise Spolkové kriminální policie (BKA), varovala, že etnické skupiny jsou mimo kontrolu: ,,Existují okrsky, kde gangy přistěhovalců zabírají celé soupravy metra pro sebe. Domorodí obyvatelé a podnikatelé jsou zastrašováni a umlčováni. Lidé, kteří užívají tramvají během večera a noci popsují své zážitky jako “živé noční můry.”

Policisté a zejména policistky se stávají předmětem “vysoké míry agresivity a neúcty”. Policisté se v některých oblastech sotva odváží zastavit auto – protože vědí, že sami budou obklopeni 40 nebo 50 muži. Gangy dealují heroin a kokain, provozují bordely nebo jsou aktivní v pašování. Brutalita, s níž vykonávají svoji činnost je velmi velká a policie se jich bojí.

Ženy z těchto rodin se zaměřují především na krádeže, zatímco muži páchají zločiny ve všech sektorech trestního práva: od drog a majetkové trestné činosti, vyhrožování, loupeží, vydírání, ublížení na zdraví, sexuálních trestných činů a kuplířství po vraždy. Děti v těchto zločineckých strukturách vyrůstají do značné míry nekontrolovaně. Jsou odhodláni vzít si co chtějí, kdykoli to chtějí a tak často jak chtějí.”

Tak co, vítači. Pořád budete na svém bludném tvrzení trvat? Proč? Kvůli egu? Ješitnosti? Dotacím? Vždyť i vy máte manželky, dcery, matky, přítelkyně. Toužíte, aby zažily něco podobného, jako ženy v Kolíně nad Rýnem?

 

 

Zdroje: http://europskenoviny.sk/2016/01/06/richard-sulik-vytriezvenie-zo-silvestrovskej-orgie/

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64558260-policie-varuje-pred-no-go-zonami-v-nemecku

Share This:

10 thoughts on “Kurzy pro islámské znásilňovače? To nemyslíte vážně?!

 1. Zdravím Leo, myslím, že to sluníčkářům a politikům-dobroserům moc nepomůže. Budou si mlít svoje pořád dokola a používat, jak jste popsala, berličky typu:”…..že to přece nic neznamená, že i muži v Česku znásilňují…” To znamená jen jedno! Za 1. Teče jim do bot a tak se zuby-nehty drží své “ideologie” o multikulturalizmu i když v koutku duše převládá názor, který chtějí zahlušit,že se jim ta teorie kulturního “obohacení” nejen kroutí a hroutí jak domek z karet, ale taky, že multikulti je absolutně k ničemu !! A za 2. Je ČAS!! Už dozrál a je potřeba zakročit a vymýtit to svinstvo. Nejprve demokratickou cestou a to chce spojit všechny lidi a skupiny bez ohledu na víru, vyznání, či politické přesvědčení. Jenže…. je tu to jenže. To nebude tak lehké, pokud vůbec nemožné. Ta naše “scéna” jednak politická a jednak náboženská je tak rozdrobená a rozbitá, že bude třeba nadlidské úsilí, aby to klaplo a když ne, tak se o to aspoň pokusit. Jsem rád, že BI konečně přistoupilo k tomu, o čem jsem psal, že bude potřeba udělat. SPOJIT SE NAPŘÍČ EVROPOU!! Ano – a to říkám bez toho, že bych si dělal nárok na pochvalu a nebo byl namyšlený, že to napadlo mě – je skvělé, že se to konečně začalo hýbat!! Kdyby to IvČRN udělalo už před rokem, mohli jsme být už někde jinde. Ale já věřím, že všechno má svůj čas a místo a musí to v lidech dozrát. Teď ten čas nastal. A tomu jsem rád a nejvíc mě těší, když čtu takové články, jak píšete Vy. Mě ten dar nebyl dán, ale i tak se snažím ve skupinách, které jsou mi blízké povzbuzovat a psát komentáře napůl ironické, humorné a satirické, namířené na islám, muslimy, sluníčkáře a politiky. Před hodinou jsem napsal soudruhovi Dienstbierovi na dva profily tohle: “Neoslovím Vás “Vážený pane”, protože lidská zrůda a patolízal USA ambasády si to nezaslouží !!! Prostě jen, Dienstbiere, NESTYDÍTE SE ANI TROCHU ??? Tak hnusným a podlým způsobem dělat politiku může jen skutečně lidská zrůda ve Vaši kůži !!! Vy asi nejste normální!?!?! Jděte se nechat vyšetřit do Bohnic, lidé Vám budou vděčni, neskonale vděčni, pokud si Vás tam nechají….NAVŽDY !!! Vy trpíte – na to není potřeba abych byl psychiatr – OIKOFOBIÍ !!! A to je nebezpečná psychická porucha !!! Pokud nevíte, co to je, tak na vysvětlení, aby se Vám v té Vaši hlavě rozsvítilo : Pojem oikofobie
  Význam:
  záporné životní pocity, strach, odpor až averze a nenávist vůči vlastnímu domovu, vlasti, národní kultuře a duchovnímu dědictví vlastní společnosti. Jde také o vlastnost některých, typicky levicových, politických podnětů a ideologií, které zastávají xenofilii (upřednostňování cizích kultur).” Já Vás žádám jen o jedno: NECHTE SI TY KECY O “NEŠKODNOSTI” UPRCHLÍKŮ A SNAŽTE SE VÍC “ZAPOJIT” DO PROCESU PRO PODPORU NEMOCNÝCH DĚTÍ, PRO PODPORU DŮCHODCŮ A HLAVNĚ SE ZAPOJIT DO POTÍRÁNÍ (NE)ZISKOVÝCH ORGANIZACÍ, KTERÉ PARAZITUJÍ NA TÉHLE SPOLEČNOSTI A NA DANÍCH, KTERÉ ODVÁDÍME TOMUTO STÁTU !!!! Pochopil jste?? Ještě ne?? Tak polopatisticky: odstupte, pokud je čas !! Nedělejte ze sebe užitečného idiota a šaška!!!!!! Pokud odstoupíte teď, odstoupíte, jako skutečný politik, pokud ne – v co doufám – přijde čas, že Vám lid této krajiny doslova a do písmene rozkope nejen prdel !!!” Mnoho zdaru ve Vašem psaní, budu to pečlivě sledovat a brát si Vás za vzor. Děkuji, že jste. Váš Vladimír Sedlák, Ostrava

  1. Zdravím a děkuji Vám :) Mě napadlo, že tito lidé (myslím vítači) nedokáží rozlišovat dobro a zlo. A stejně jim chybí skutečná empatie. Proto ten svůj nedostatek zakrývají jakousi ideologií. Jenže ta jejich ideologie se ukazuje postupem času jako zvrácená, stejně tak, jako jejich myšlení… Chtějí si připadat jako hodní lidé, ovšem tato aféra a jejich reakce odhalují, že to tak není. To je podobné jako u sociopatů. Oni dokáží jistým způsobem napodobovat reakce a emoce jiných, ale časem se to odhalí. Jinak díky moc i za Vaši snahu, to je právě velice potřeba. Aby lidé psali politikům a aby nebyli pasivní. Mějte se fajn a hezký večer přeji. Jen tak dál, snad zdravý rozum zvítězí :)

   1. Zdravím Leu i ostatní. Co se týče pana Dienstbiera, tak tam je jednoznačně daná vlastnost, syndrom neomylnosti a sebestřednosti. Trpí pocitem nedoknutelnosti( většina politiků to má) a je už nyní tou elitou, která nám vládne. Ne sloužit svému lidu, ale vládnout. Ne, ten svůj postoj nezmění, jedině až mu gaur ukousne půlku prdele, tak se nad tím zamyslí. Jinak jedině odstavit ho od koryta a bude lépe. Co se týká ostatního, tak je zde přesně ta doba fašizmu=multikulturalismu. Nastolená linie je daná a poslední události jen ukázaly, že bezpečnostní složky v Německu jsou pod politickým vedením multikulti a že přistěhovalci, islamisté můžou pokračovat. To je velice , velice špatné. Sluníčka, vítači jsou jen lidi zčásti ideově zpracovaní, zčásti věří tomu, co dělají a zčásti jsou to bezpáteřníci, kteří chtějí jen přisosnout z té dojné krávy. Otázka nezní , přesvědčovat sluníčka a vést diskusi,ta je pro ně nepřijatelná. Otázka zní jak se postavit tomuto nepříteli, ano, nepříteli, protože každá zvrácená ideologie je nepřítel a má mnoho přisluhovačů, všeho schopných. Již nyní čelíme počátku největší genocidy ve známých dějinách lidstva a je na nás, jak se k tomu postavíme. Určitě se nyní musíme zbavit většiny politiků , kteří chtějí přijmout migranty a zabezpečit hranice proti migrantům z Německa, protože tam brzy dojde k ozbrojeným střetnutím mezi nasranými domácími a muslimskou verbeží. Politik, který nám tvrdí, že se nic neděje, vědomě lže. Ženou nás na porážku ve jménu multikulturalismu( fašismu) a my už to víme.

    1. Ano, ženou nás na porážku a my tomu máme ještě tleskat. Co se týká řešení, tak tady vidím možnost, aby občané pečlivě vybírali, koho zvolí. Např. v Polsku se to povedlo. Ohledně genocidy, tak ono je to fakt děsivé, doporučuji tento dokument: https://www.youtube.com/watch?v=GU4VBEFyEgA

 2. Tvrdě a pravdivě je tento článek napsaný.Díky za to,že máme ten internet,protože média takticky mlčí,v lepším případě mlží.A jak mi psal kamarád z Německa (Hohentengen),tak podobně se na lidi tváří i ta německá média.Sami reportéři a jejich šéfové ZAKAZOVALI se jakkoli v televizích a dalších sdělovacích prostředcích zabývat “silvestrovskými” násilími v Kolíně nad Rýnem,takže kdyby ten kamarád neměl internet,nejspíš by ještě dnes nevěděl,co se dělo na druhém konci Německa.(Do toho Kolína to má skoro 600 km).
  Ale i na jihu Německa,ba i za hranicemi,ve Švýcarsku se – nejen na Silvestra – dějí stejné násilnosti a krádeže.
  Jak už tu je psáno – tady už snad ani nejde o inteligenci tzv.”vítačů” a sluníčkářů.Ti jsou buď tak strašně naivní,nebo neumí používat vlastní hlavu (především studenti,už se na veřejnost dostalo hodně důkazů,jak jsou hlavy naší mládeže plněny dezinformacemi a to přímo jejich vyučujícími!) a nebo se jim hodí těch několik peněz za cokoli.O naší vládě nehovořím,tam je to zcela zřejmý mamon v čele s premiérem Sobotkou.I když už někteří politici pomalu otáčejí (blíží se volby…). Ano,není Muslim jako Muslim,ale to,co do Evropy proniká jsou ve velké většině islamističtí radikálové,kteří Islám a Korán jen (ze začátku) zneužívají s touhou ovládnout ostatní národy a zničit ostatní víry.
  Bojím se budoucnosti,protože vidím,že se stále vláda nechce poučit z událostí (zatím jen) na západ od nás.Poláci,Slováci i Maďaři už tu hrozbu pochopili a zareagovali správným směrem,jen naši politici mají klapky na očích. Občasná prohlášení některých poslanců, typu – “Mělo by se…” absolutně nic neřeší!
  Jdu se uklidnit,stoupl mi tlak a to při mém zdravotním stavu není dobré.
  Taky doufám,že nakonec zvítězí zdravý rozum.
  Zdraví Petr Kaizr

 3. Slunickovi paraziti z toho maji vetsinou byznys a klidne zaprodaji i svou rodinu ve jmenu fasistickeho multikulturalismu. S nima se debatovat neda, ti to pochopi az par vterin pred smrti, az je budou smidlit nozem na krku za libezneho kvileni nekde na namesti. Uprimne – cele to smeruje presne tak, jak je to planovano – tedy k dalsi valce v Evrope a je jenom na lidech, jak se k tomu postavi, jak se dokazou spojit a jestli tahle valka bude nejrychlejsi v dejinach Evropy a s minimalnimi ztratami a nebo nas ceka dalsi civilizacni genocida… Uz ted je jasne, ze muslimove v Evrope skoncili. Muzou za to podekovat svym soukmenovcum. Chvile, kdy vse muslimske z Evropy bude muset zmizet a muslimove odejit – je jen otazkou casu. Muze to jit rozumnou cestou, jejich majetky se jim zaplati a at si odcestuji do Arabskych statu, do domova sve viry. Protoze pokud ne, tak uz to muze jit jen tou horsi cestou – lidi je budou navzdy nesnaset! A jak co nejvice zmirnit dopad nadchazejici valky? Lidi napric Evropou se musi spojit a vlady, ktere jdou proti lidem – musi odstoupit a byt nahrazeni temi, co vladnou pro lidi a ne proti nim. Pokud se to nepovede, tak nas bohuzel taky muze potkat osud Jugoslavie, kdy se tady budeme navzajem s muslimama masakrovat pod dohledem OSN a NATO… A dnesni vlada? Jsou to zaprodanci a to z nich primo jde citit na sto honu. A bohuzel jsou mezi nimi opravdu hodne psychicky naruseni jedinci.

 4. Jeste k pripadum v Koline – to by mel byt jasny sognal, ze omigrace je k hovnu a meli by se okamzite lifrovat tam, odkud nalezli do Evropy. Pokud tamni vlada rychle nezacne jednat, jak ma, pak v Nemecku zacala utokem na Pegudu vidnini dely v podstate obcanska valka…

 5. díky za článek, nebojíte se toho a to je dobře. všechno důležité už řečeno bylo, tak zkusím dodat pár vlastních postřehů.

  když jsem poprvé v TV slyšel (a následně četl) o kolínských útocích, první, co mě napadlo, bylo : “oni už necenzurují média? ono už se o tom smí mluvit?” až pak mi došlo, jak je smutné, že se člověk v dnešní době diví něčemu, co by měla být samozřejmnost :-(

  druhá věc, která mi stále vrtá hlavou, je fakt, že přece všichni ti vrcholoví přestavitelé EU nemůžou mít v hlavě úplně prázdno… přece fakt nemůžou být všichni blázni, nebo ano? kdo financuje ty všemožné fondy a lidi, co toto prosazují? vím, že tohle už začíná trochu zavánět konspirační teorií, jen prostě nevěřím tomu, že by to všichni dělali z čiré naivity…

 6. Dobrý den, paní Leo, moc Vám děkuji, za vaše upřímné a pravdivé články.Bojujete, i za nás, obyčejné ženy, prosím vytrvejte, stojíme za Vámi.Šárka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *