,,Míra nenávisti mě překvapila”, říká neonácek o reakcích na výuku nacismu

Volně parafrázuji povzdech agilní paní učitelky, která chtěla děti poučit o islámu. Dokonce se děti musely klanět Alláhovi. Paní učitelka ale zůstala nepochopena a považte tu drzost, rodiče se dokonce rozčílili.

Nechci ani tak rozebírat paní učitelku a to, co udělala. Pro mě osobně je to za hranou, je to podobné, jako kdyby do třídy přišel člověk oblečený v uniformě SS a začal tam v rámci zpestření výuky hajlovat. Ale o tom již bylo napsáno dost, to v článku rozebírat nebudu. Co mě ale zarazilo, byl komentář editora MF DNES Petra Marečka.

Ten napsal: ,,Kdejaký Venca z Pohranova má názor na islám i na uprchlickou krizi prý ohrožující naši kulturu, stačí zalovit v anonymních internetových diskusích. Jistě, až vtrhnou do Polabí s kynžály, vypnou Prostřeno a Ordinace v růžové zahradě, Babovřesky s Kameňákem skončí v trezoru a Aleš Cibulka v burce.

Schytala to i osvícená kantorka za dobrý nápad. Mluví se o tom, že moudrou a vyspělou Evropu (ano tu, která vymyslela „konečné řešení“, SS, gulagy, cyklon B, komunismus a yperit) ohrožují fanatici středověkých pudů. A už se zase kastuje, jakmile se však začnou dělit lidé na více garnitur, rovnou bychom mohli už poklepávat na základní kámen další Osvětimi. Debatám však nelze uniknout, stačí letmé setkání se známými, nemluvě o posezení v putyce.

Nedávno kamarád brojil proti zoufalcům v Calais, kteří chtějí do Velké Británie, mluvil o třídění na uprchlíky před válkou a ekonomické migranty, kteří jen zneužívají „naivitu západu“. Přitom zapomněl, že on sám už čtyři roky pracuje a vydělává v Anglii, kterou ani nenapadne se ptát, proč nezůstal v Praze, kde bydlí. A v Nuslích se nebojuje.”
Celý článek zde: http://hradec.idnes.cz/ucitelku-prekvapily-reakce-na-vyuku-islamu-ve-skole-fy8-/hradec-zpravy.aspx?c=A151029_2201621_hradec-zpravy_the

Proto bych si dovolila zareagovat na pana editora Marečka a jeho slova. Půjdu postupně:

1. Panu Marečkovi vadí, že kdejaký Venca z Pohranova má názor na islám i na uprchlickou krizi prý ohrožující naši kulturu. Takže Venca z Pohranova nemůže mít na islám názor? Na ten mohou mít názor jenom určití lidé? A kdo podle pana Marečka ten názor mít může, a kdo již ne? Ex-muslimové, kteří se vyjadřují negativně o islámu (tudíž o něm ví opravdu hodně) na něj taky nesmí mít názor? O nacismu nebo komunismu nesmí mít Venca z Pohranova názor taky? Proč ta nadřazenost?

2. Osvícená kantorka? Která děti nutí, aby si klekaly na podlahu a klaněly se Alláhovi? Co když děti byly křesťanského vyznání? Pan Mareček se snaží čtenářům podsouvat, jak špatná je Evropa, protože může za Hitlera a nacismus (mimochodem kolektivní vina jako hrom, ale na Evropany se to zřejmě používat může). Pan Mareček by se mohl poučit o tom, kdo například Hitlerovi poradil s “konečným řešením židovské otázky”. Byl to islámský palestinský vůdce Amín al-Husajní. Hitler dokonce dostat ocenění “čestný muslim”.

3. Pan Mareček si povzdechl, že už se zase kastuje. No, mohl by jít poučit muslimy do azylových center, aby tedy nekastovali a neútočili na křesťany nebo homosexuály. Mohl by jít do evropských měst, ze kterých musí utíkat Židé, protože se bojí islámských útoků. Mohl by jít do Marseille a zkusit zjistit, proč tam dochází k tak vysoké kriminalitě. Mohl by se podívat do věznic ve Francii a dopátrat se, proč převážnou většinu tvoří muslimové. Atd.

4. Pan Mareček srovnává nelegální imigranty s lidmi z EU. Pokud vím, pořád jsme součástí EU, takže každý člověk v rámci EU může studovat nebo pracovat tam, kde chce. Jestliže ale chce člověk z EU studovat nebo pracovat např. v takové Austrálii, USA nebo Saúdské Arábii, musí splnit obrovské množství podmínek a mnoho z žadatelů je odmítnuto.

5. Pan Mareček se dále snaží hrát na strunu války. Jako že všichni uprchlíci jsou zbídačelí a zoufalí lidé. Hmm, když vidím ty zdravé silné kluky ve značkovém oblečení, jak se značkovým mobilem u ucha a za pokřiku “Alláh akbar” pochodují Evropou, moc mi to uprchlíky nepřipomíná. Když vidím a slyším, jak se chovají v azylových centrech (násilí, arogance, snaha o zavedení práva šaría, atd.), opět mi to uprchlíky nepřipomíná. Kromě toho ze Sýrie proudí jenom kolem 20% imigrantů. Zbytek je z naprosto jiných zemí.

6. A ještě mi to nedá, abych nereagovala na paní učitelku, která si v článku povzdechla, jak je v České republice hodně xenofobů a přestože u nás nejsou téměř žádní uprchlíci, lidé mají všeobecně strach… Milá paní učitelko, lidé nejsou blbí a dokáží si zjistit informace. Vidí, co se děje v okolních státech. Aby někdo zjistil, že nacismus je špatná ideologie, nemusel ho zažít na vlastní kůži? Dnes u nás nejsou téměř žádní nacisté, přesto je propagace nacismu zakázána. Zkuste se zamyslet, proč asi?

Myslela jsem si, že časy utopií se již skončily. Bohužel někteří opět propagují spíše své představy, které nadřazují realitě….

Zdroje: https://cs.wikipedia.org/wiki/Am%C3%ADn_al-Husajn%C3%AD

http://www.frontpagemag.com/point/214086/french-city-40-muslim-population-most-dangerous-daniel-greenfield

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/70-procent-veznu-jsou-muslimove-i-kdyz-je-jich-v-zemi-jen-10-procent-Vitejte-ve-Francii-395435

http://zpravy.idnes.cz/homosexualove-v-uprchlickych-taborech-v-nemecku-f63-/zahranicni.aspx?c=A151026_144255_zahranicni_ert

https://www.youtube.com/watch?v=3p4_OXUGc2s

http://www.konzervativnyvyber.sk/nemecky-raj-pre-imigrantov-sa-meni-na-peklo-pre-nemcov/18562/

http://www.konzervativnyvyber.sk/proimigracna-propaganda-sa-zrutila-4-z-5-imigrantov-nie-su-zo-syrie/16967/

Share This:

19 thoughts on “,,Míra nenávisti mě překvapila”, říká neonácek o reakcích na výuku nacismu

 1. Tady prece nejde o to, ze Venca nemuze mit nazor na islam, ale o to, ze se k teto problematice vyjadruji lide, kteri nemaji ani zakladni povedomi o co se jedna. Zamenuji islam za islamsky stat a tak podobne…

  1. Ano, proste se do toho sere luza, co ma spis makat na dane a tohle ma nechat vam, “specialistum”, ze? Pak mi vysvetli, jak to, ze ta luza ma pravdu?? Luza rekla, ze sem jdou prevazne ekomigranti. Vy jste to popirali. Najednou se ukazuje, ze luza ma pravdu! A tak bych mohl pokracovat! Takze neni to nahodou naopak? Ze luza do toho vidi az moc dobre a to vas sere, protoze byznys jde tim padem k sipku??

  2. Pavle, mohl byste mi v mnoha příkladech ukázati rozpory mezi islámem a Islámským státem? Já jich zas až tolik nevidím, ale třeba mi otevřete oči. Děkuju.

  1. Snad se jednou dožiji doby, kdy budu psát už jenom pozitivní články… A děkuji.

 2. Paní Leo prosím neodcházejte z idnesu. Nepíši komentáře, ale čtu si vás. Když se každý nechá otrávit, tak budeme číst jen o koťátkách a zelené travičce. Není dobré vyklízet pozice. Ale jistě je to jen na vás. Vy sama musíte vědět co a jak.
  Jen mě mrzí, že tu špinavou žbrudni nebude nikdo čistit.
  S pozdravem Jana

  1. Chápu Vás a děkuji za podporu. Když ale v poslední době to jde s iDnes fakt dolu kopcem. Od ostatních blogerů vím, že mají taky docela velké potíže a dochází k cenzuře. Proto se již někteří další taky rozhodli, že odejdou. Já jsem i pochybovala, jestli jsem udělala dobře, ale pak mi přišel tento email od jednoho františkánského kněze:

   ,,Paní Vojteková,
   náhodou jsem narazil na euportálu na Vaši diskusi s idnes. Nechtělo se mi to celé číst, ale dovoluji si Vám sdělit, že se dost podivuji lidem, kteří mají pocit, a někdy i částečně oprávněný, že slouží pravdě tím, že si dopisují s žumpou, že s ní nějak obcují, např. tím, že tam píší články. Uznávám, že oni chtějí své názory nějak sdělit ostatním, ale prostřednictvím žumpy? Před dost dlouhým časem jsem napsal něco podobného panu XY, kterému občas žumpa něco otiskla, nevím, zda se dnes o něco takového někdy pokouší. Tehdy jsem to přirovnal k talíři, na kterém jsou servírována, no, věci ze žumpy, kde je navíc broskev. A tázal jsem se ho, zda by tu broskev pojedl. Na to mi nedovedl odpovědět.”

 3. V podstatě to s tou “uprchlickou” krizí funguje asi takto – je to dobře zaplacený kšeft, takže se to bude podporovat, dokud to sype. To je celé. Zadarmo ani kře nehrabe, ne tak ještě aby “neziskovky” něco dělaly zadarmo a už vůbec ne, že by zadarmo někdo dělal kolem hadrmanů pořád tyhle vzývající tanečky. Takže dokud to bude dobře sypat, klidně budou jistí lidé i za pohlavní orgány, hlavně když je kšeft a budou tady prosazovat “imigranty” horem spodem a řvát cosi o xenofobii a rasismu.

  Učitelka ve škole – ať mi nikdo nevykládá, že jenom chtěla předvést islám! Musel jí to nutně někdo nařídit, či doporučit, jinak to není normální. A pokud to opravdu dělala takto dle svého vlastního “uvážení”, pak máme problém v učitelských sborech!

  V normální světě by uprchlická krize fungovala asi takto – 1 procento opravdu potřebných přijememe po prověrce, 99 procent těch zbylých, co jsou ekomigranti a smradi naočkovaní IS – buď pošleme zpět, ať zvelebí vlastní zemi a nebo některé pozavíráme za napojení na teroristické ludry. No a protože je islám v rozporu s listinou práv a svobod v mnoha bodech – tak případně jeho praktikování na území Evropy zakázat.

  Ale protože žijeme v monetárním švihlém Matrixu, kde už nic nedává smysl, tak se dějí neuvěřitelné věci – napřed si sem Makrelice pozve kdejakého “imigranta”, pak se zavřou hranice a nebo napřed se bude rýt do Maďarů za plot, ale pak už ho staví všichni okolo a nebo nejprve budeme vybekovat, jak potřebujeme tyhle ekomigrantská božátečka, ale jakmile se začne proflákávat, že oni někteří jsou asi zřejmě opravdu bývalí zmrdi z IS – tak najednou už se to bude (představte si ten neuvěřitelný zázrak!!) i řešit (Německo) – prostě postavené na hlavu to je!

  Pamatujte si jedno – Evropu je potřeba zlikvidovat, nejlépe v další velké válce, protože jen tak se nastartuje světová ekonomika na další dekády + jako bonus ubyde obyvatel! TOHLE je dlouhodobý plán a postupně se naplňuje. Kdyby za vším nestály kšefty a byznys, tak akorát na všechno sere pes! Jenže o kšefty jde vždy až na prvním místě, bohužel.. Proto se z Evropanů už dávno stala náplň do masonlejnů a spotřebák pro další připravovanou válku. Teď jde jen o to, JAK to rozumně zaonačit, aby se to řádně rozfajrovalo, že, vy sráči zasraní!!!

  A mimochodem – no jasně, že je to všechno jenom taková konspiračka, jak jinak, že sluníčkáři?! :o))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *