Blog Ley Vojtekové

Mým největším koníčkem je čtení knih a k mým nejoblíbenějším autorům patří George Orwell, Stefan Zweig, Jaroslav Havlíček, Stephen King, Agatha Christie, Simona Monyová, Alfred Hitchcock nebo Henry Slesar. ,,To, co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje” ,,Jednej tak, abys byl šťastný, ne aby ses šťastným jen zdál.”!

Share This:

3 thoughts on “Blog Ley Vojtekové

  1. A já zase nechápu srovnání práce v Anglii,pokud chci jít někam pracovně,tak jednak studuji řeč,druhak jsou na netu pracovní portály jako eures a td.Kde s Europasem, což je seznam kvalifikace s fotkou nabízím své schopnosti.Pokud místo seženu,sháním ubytování ,některé fyrmi ho nabízí zaměstnancum rovnou tak pak někam jedu.A ne že si bohapustě někam nakráčím a živte mne.To je totiž jenom svinstvo.Které by se vůbec nemělo tolerovat.Jelikož pokud člověk někde pracuje a tudíž tam platí danně tak má nárok jináč prostě ODCHOD.A to platí všude krom nyní Evropy díky nemoci šílených krav.

    1. ,,A ne že si bohapustě někam nakráčím a živte mne.To je totiž jenom svinstvo.Které by se vůbec nemělo tolerovat.Jelikož pokud člověk někde pracuje a tudíž tam platí danně tak má nárok jináč prostě ODCHOD.”

      To je právě omyl. To neplatí ani v Česku ani např. v Německu ani pro občany státu. Zákon o pomoci v hmotné nouzi, 111/2006 Sb. vychází z ústavy sociálních práv, kde je napsáno KAŽDÝ. Tedy s trochou simulování chuti pracovat se dá na dávkách hmotné nouze žít dlouhá léta. Plození dalších potomků a třeba i to, že dítě v 15.letech nepřihlásím nikam do učení nároky vůči státu dle zákona zvyšuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *